NBA Finals 2017 LeBron James
Diğer

LeBron James: “Warriors gördüğüm en iyi takım”

KING JAMES ÇARESİZ

Cleveland Cavaliers’ın süper starı LeBron James, Golden State Warriors karşısında kaybettikleri üçüncü maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncu dün gece ki maçta, 39 sayı, 11 ribaund, 9 asist, 1 top çalma ve 1 blok ile mücadele etmesine rağmen mağlubiyeti önleyemedi.

LeBron James: “Doğu Konferansı finali sonrası önüne gelen her şeyi yıkan güçte bir takımla karşılaşacağımızı söylemiştim. Bu zamana kadar birçok takımla karşılaştım ancak Warriors gördüğüm en iyi ateş gücüne sahip takım. Harika bir oyun düzenleri var. Hem fiziksel, hem de mental olarak her şeyimi verdim. Fakat bizden daha iyi durumdalar. İyi oynasanız bile A+ olarak oynamanız gerekiyor. Çünkü hemen size karşı seri yakalayabiliyorlar. Bugün maçı kazanacak hamleler yaptık ancak onlar daha fazla yaptı. Taraftarlarımız karşısında böyle bir yenilgi aldığımız için üzgünüm. Bizim için çok dramatik bir durum” ifadelerini kullandı.

LeBron James, dün geceki maç ile birlikte, 215 maç üst üste playoff maçı oynamış oldu. 215 maçta, oyunda kaldığı ortalama süre 42 dakika. Dün gece Cleveland, LeBron’un sahada kaldığı 46 dakika’da rakibine 7 sayı fark atarken, kenarda oturduğu 2 dakikada rakibinden 12 sayı fark yedi.

LeBron James en son 3 – 0 ‘lık bir seriyi San Antonio Spurs karşısında 2007 NBA finallerinde görmüştü ve finalleri 4-0 kaybetmişlerdi.

 

 

Related posts

Neal’e göre Banvit kendisi için çok büyük bir fırsat

Orçun Yıldırım

Fikret Orman: “Euroleague çağırsa bile…”

Ruhi Ünal

“Yeni sezonda çok daha iyi olacağız”

Orçun Yıldırım

Leave a Comment