King James kaybetti
Diğer

LeBron James Salladı Ama Yıkamadı

KING JAMES ÇOK ÇABALADI

LeBron James kaybedilen final serisi sonrası Warriors’u tebrik etti. Süper yıldız final serisi boyunca şampiyonluk için elinden gelenin fazlasını yaptı. Tek başına ayakta kalmaya çalışan King James’in çabası taraflı tarafsız herkes tarafından alkışlandı.

King James maç sonu yaptığı basın toplantısında; “Hiçbir zaman süper takımda oynamadım. Buna inanmıyorum. Seri boyunca bir kez dahi domine edildiğimizi hissetmedim. Ancak son maçta kafamı kaldırıp skorborda baktığımda bitime 1.20 olduğunu gördüm ve 13 sayı gerideydik. O zaman ilk kez serinin bittiğini anladım. Her şeyimizi verdik ama yine de yetmedi. Harika bir takım yarattılar. Geçen sezon onları avlamayı başardık ama sonra ligin gördüğü en iyi oyunculardan birini getirmeyi başardılar. Kevin Durant kariyerini tekrar çizmesi gerektiğini hissettiği için Golden State Warriors’a geldi. Bu onların takım yönetiminin, Durant’i getirme sürecinde oyuncuların büyük bir başarısıydı. Ve bunun meyvelerini topladılar. Yönetimimiz de takımı bu seviyede tutmak için elinden geleni yapacaktır. Her yıl şampiyonluğa oynama pozisyonunda olacağız diye umuyorum.” dedi.

LeBron James, bu sezon oynadığı 18 Playoff karşılaşmasının 14’ünde 30 sayı barajını geçerek, bunu 2010 yılında Kobe Bryant’tan sonra yapan ilk oyuncu oldu. Ayrıca NBA tarihinde, final serisini tripple double ortalama ile bitiren ilk oyuncu oldu. King James, kariyerinde 12 Haziran gecesi çıktığı tüm maçları kaybetti.

Related posts

İki temsilcimizin karşı karşıya geldiği maçta kazanan yine Bucks

Orçun Yıldırım

Toronto Kazandı Avantajını Korudu

Site varsayılanı

LeBron: “Warriors, karşılaştığım en iyi takımlardan birisi”

Ruhi Ünal

Leave a Comment