nba finals 2017 kyri irving interview
Diğer

Kyrie Irvıng Umutsuz

KYRIE IRVING SERİNİN 3.MAÇINI DEĞERLENDİRDİ

Kendi sahalarında Golden State Warriors’a 118-113 yenilmelerinin ardından serinin 3-0 olmasıyla Cleveland Cavaliers cephesine kara bulutlar çöktü. Kyrie’nin maç sonu yaptığı basın toplantısında oldukça mutsuz ve tükenmiş olduğu gözlerden kaçmadı.

Kyrie Irvıng maç sonu yaptığı açıklamada; “Kevin Durant harika oynadı. Warriors’a karşı bütün gece agresif kaldım. Ama bende insanım ve oyundan düştüğüm zamanlar oldu. Planlarımız istediğimiz gibi gitmedi. Takım olarak uzun süre oynayamıyoruz. Takım oyunu çok önemli. Onlar çok iyi oynadılar. Ne pahasına olursa olsun maçı istediklerini bize hissettirdiler. Dördüncü maçta neler olacak göreceğiz. 3-0’dan geri dönebilir miyiz bilmiyorum takım olarak konuştuk. İnanmaya ve odaklanmaya çalışacağız” dedi.

Dün gece serinin üçüncü maçında kendi sahasında 16-29 saha içiyle oynayan Kyrie Irving 38 sayı, 6 ribaundla maça damgasını vuran isimlerden biri olsa da mağlubiyeti engelleyemedi. Maça tutuk başlayan yıldız oyuncu 2.periyotun başından itibaren ağırlığını koyarak adeta “Uncle Drew” moduna geçti. Kyrie Irving oynadığı oyunla taraflı tarafsız herkesin taktirini topladı.

Related posts

Wall’ın sakatlanmasının hemen ardından takas dedikoduları başladı

Orçun Yıldırım

Türk Basketbolunun Efsane İsmi Vefat Etti

Selahattin Demirel

Gaziantep-Afyon Maçı Sonuçlandı 85-86

Selahattin Demirel

Leave a Comment