Diğer

Kostas Sloukas: “Fenerbahçeyi terk edemezsiniz”

YUNAN GUARD FENERBAHÇE’DE MUTLU

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Doğuş ile yeni sözleşme imzalayan tecrübeli Yunan guard Kostas Sloukas, Koç Obradovic ve takımda kalma sebeblerine dair bir çok şeyi Yunan basınına anlattı.

“Zeljko’nun talimatlarını unutamazsınız, özellikle kaybedilen maçın video bölümünden sonra! Burada 30 derece sıcaklıkta oturmak, Zeljko’nun kırmızıya dönmesini görmekten daha iyi.

Fenerbahçe’de olmaktan mutluyum. İlk andan itibaren önceliklerim oldukça belirliydi. Takımım bana %100 bir ilgi gösterdi. Yunan takımlarından bir ilgi vardı ama Fenerbahçe’de kalmaktan memnunum. Para herşey demek değil. Aynı koçla, yönetimle, takım arkadaşlarımla, kulüpteki herkesle birlikte Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaya karar verdim. Koç Obradovic ile çok konuştuk. Bana güvendiğini hissettim. Ben de ona güveniyorum. Yeniden imzalamadan önce onunla bir ya da iki şey hakkında konuştum ve aynı şeyleri düşünüyorduk. Hepsi bu. Fenerbahçe’yi ve tüm zamanların en iyi koçunu terk edemezsiniz”  ifadelerini kullandı.

Başta Yunan kulüpleri olmak üzere bir çok THY Euroleague takımının peşinde koştuğu tecrübeli oyuncu Kostas Sloukas, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Doğuş ile 2+1 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.

Related posts

Blatt’ten Xavi Pascual’in görevden alınmasına tepki var

Orçun Yıldırım

Türkoğlu korkutmak için elini sallamış, yanlışlıkla Shaq’e blok yapmış

Orçun Yıldırım

4 Ekim 2021 İnternet neden yok çöktü? İnternet ne zaman gelecek ve düzelir?

ersin

Leave a Comment