Kostas Sloukas
Diğer

Kostas Sloukas: “Bogdanovic NBA’de olmayı hak ediyor”

Kostas Sloukas, Eurohoops’taki resmi blogunda yeni bir yazı paylaştı. Fenerbahçe Doğuş’un yıldız oyuncusu Fenerbahçe ve Bogdan Bogdanovic hakkında düşüncelerini kaleme aldı.

“Bu yaz Fenerbahçe ile olan kontratımı uzattım. 3 sene daha bu formayı giyeceğim. Fenerbahçe’nin ailem gibi olduğunu söyleyebilirim. Koç Obradovic’ten stafftaki son isme, Başkan Aziz Yıldırım’a kadar herkes bana çok güvendi. Ve ben de onlara çok güvendim. Aramızda gerçekten harika bir ortaklık var. Çok mutluyum. Bu kulüpte 3 yıl daha devam edeceğim için gurur duyuyorum.

Doğuş Grubu ile bir anlaşma imzalandı ve artık Fenerbahçe Doğuş’uz. Bundan dolayı mutluyum çünkü Doğuş, Dünya’nın en büyük şirketlerinden birisi. Onların Fenerbahçeli olduklarını biliyorum. Mutluyuz. Fenerbahçe ailesi büyüyor.

Siros Adası’nda düzenlenen turnuvada Fenerbahçe’den de takım arkadaşım olan Bogdan Bogdanovic’le birlikte forma giydik ve yine aynı takımdaydık. Herkes bana onu soruyor Bu belki de onunla takım arkadaşı olduğum son günler. Onunla 2 yıl boyunca harika bir işbirliğimiz ve arkadaşlığımız vardı. O muhteşem birisi ve aynı zamanda çok da çalışkan. Onun için umarım her şeyin en iyisi olur çünkü %99 olarak NBA’e gidiyor. Bogdan, NBA’de olmayı %100 hak ediyor. Çok iyi bir oyuncu. Umarım harika bir kariyeri olur.”

Kostas Sloukas’ın yazısının tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Related posts

Jan Vesely NBA Yolcusu

Ruhi Ünal

Cedi Osman’dan #evdekal Çağrısına Uyana İmzalı Basketbol Forması Hediye

Mert Akyıldız

Lue’nun “şutlanması” takımdaki tecrübeli oyuncuları kızdırdı

Orçun Yıldırım

Leave a Comment