ekrem memnun
Kadınlar Basketbol

Ekrem Memnun İle Yollar Ayrıldı

529görüntüleme

Galatasaray Kadın basketbol takımı baş antrenörü Ekrem Memnun ile yolların ayrıldığı açıklandı. Kulüpten yapılan açıklama ise şu şekilde:

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Ekrem Memnun, her iki taraf açısından da yeni başlangıçlar yapılabilmesi, yeni heyecanlar yaratılabilmesi adına kulübümüzdeki görevinden affını istemiştir.

Galatasaray’a Türkiye Ligi Şampiyonlukları, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferleri yaşatan, bir ilke imza atarak kadınlar basketbolunun en büyük kupası olan Euroleague Women Şampiyonluğunu ülkemize getiren değerli Baş Antrenörümüz Ekrem Memnun’a kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki görevlerinde başarılarının devamını dileriz.
Unutulmamalıdır ki Ekrem Memnun bu camianın önemli bir parçasıdır ve bu kulübün kapısı her zaman kendisine açık olacaktır.
Saygılarımızla…
Galatasaray Spor Kulübü

IMG_20160505_195808

 

2012 yılından itibaren ikinci kez bu görevi yürüten Ekrem Memnun döneminde Galatasaray Kadın basketbol takımı 2 kez Lig şampiyonluğu 2 kez kupa şampiyonluğu ve Euroleague Women şampiyonluğunu kazandı.
IMG_20160505_195830

Mustafa Kapan
mkapan@basketbolgunlugu.com

Bir cevap yazın