euroleague şampiyonu fb
Diğer

Gigi Datome’ye Mektup Var

HACKETT VATANDAŞI DATOME’YE MEKTUP YAZDI

THY Euroleague’de Final maçında Fenerbahçe’ye kaybeden Olympiakos’un, İtalyan yıldızı Daniel Lorenzo Hackett vatandaşı Gigi Datome’ye final sonrası mektup yazdı. Maç sonu büyük üzüntü duyan Olympiakos’un tecrübeli oyuncusu Hackett, Datome’yi duygularını dile getirdiği özel bir mektupla kutladı. Datome dün akşam oynanan final maçında Olympiakos’a karşı 11 sayı, 5 ribaund ve 1 top çalma ile oynadı.

İlgili resim

Sevgili Gigi

Takımımın aldığı mağlubiyet sonrası hayal kırıklığımı ve öfkemi sindirmek zorundaydım. Ve sana mektup yazmaya bu sabah karar verdim.

Seninle ilk kez İtalya U14 milli takımında bir araya geldik. Zaten büyük bir çocuktun. Güçlü, atletik, yetenekli ve gelecek sahibin hemen anlaşılıyordu. Elde ettiğin başarılar hepsi birer başlangıçtı.

Tüm bunları geride bıraktık ve Euroleague finalinde karşı karşıya geldik. Sen Fenerbahçe ile şampiyon oldun ama ben kaybeden taraftaydım. Midemde bir düğüm ile bana sarıldığında seninle ne kadar gurur duyduğumu söylemeye cesaretim yoktu. Kendimi geliştirmek için verdiğin cesaretten ve örnek olmandan dolayı sana teşekkür ederim. Bir arkadaşım ve kaptanım olarak.

Kaptanım

Gigi Datome

Related posts

“LeBron ve Kevin’den daha iyi bir oyuncuyum”

Orçun Yıldırım

Jimmy Butler meydan okudu, numarasını verdi

Ruhi Ünal

Kobe Bryant’tan Kariyer Özeti Gibi Veda: 60 Sayı!

Mert Akyıldız

Leave a Comment