Diğer

Galibiyetle Güven Kazandık

74görüntüleme

HDI Sigorta Afyon Belediyespor’u 87-79 skoruyla yenip ikinci galibiyetini elde eden Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket Başantrenörü Zafer Aktaş, maç sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

ING Basketbol Süper Ligi 5. hafta maçında HDI Sigorta Afyon Belediyespor ile karşılaşan Merkezefendi Belediyesi, rakibini 87-79 skoruyla mağlup edip ikinci galibiyetine ulaştı. Başantrenör Zafer Aktaş, müsabakadaki performanslarından ötürü oyuncularını kutladı. Aktaş, maç sonrası yaptığı açıklamayla ligde yeni sezon içinde oynadıkları 5 maçın 3’ünü kaybettiklerini de hatırlattı.

“Güven Kazandık”

Mağlubiyet aldıkları Gaziantep Basketbol ve Semt77 Yalovaspor maçlarında takımının sergilediği performanstan ötürü memnun olmadığını belirten Aktaş, bu maçlarda gerçek güçlerini ve istedikleri oyunu sergileyemediklerini söyleyerek sahalarında Afyon Belediyespor’u yenmeleriyle güven kazandıklarını açıkladı.

Eksikleri gidermek için çok çalıştıklarını söyleyen Aktaş, önlerindeki 25 maça ciddiyet içinde hazırlanarak her geçen gün daha ileriye gitmeyi hedeflediklerini belirtti.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket, 6. Hafta lig maçında 30 Ekim Cumartesi Beşiktaş Icrypex’in konuğu olacak.

Bir cevap yazın