Diğer

Galatasaray’da Yönetim Maça Gidecek mi ?

ergin ataman galatasaray

MAÇ SAATİNDE BAŞKAN İFTAR VERİYOR

Galatasaray Odeabank’ta Koç Ergin Ataman, bugün oynanacak Spor Toto Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisinin son maçında Anadolu Efes mücadelesi öncesi tüm Galatasaraylıları salona davet etmiş, karşılaşmayı bir diriliş mücadelesi olarak görmüştü. Fakat başkan Dursun Özbek’in 20.30’da kendi otelinde Galatasaray Yönetimi’ne iftar vereceği ortaya çıktı. Yönetimde ki üyelerin kritik maç için salona mı yoksa başkanın iftar davetine mi gideceği merak konusu. Başkanın ise maça gelmesi beklenmiyor.

Hemen hemen bütün branşlarda başarısız bir sezon geçiren Galatasaray’da son umut erkek basketbol takımı. Koç Ergin Ataman kritik maç öncesi verdiği demeçte; ” Benim beklentim, Galatasaray camiasının Abdi İpekçi’de gücünü göstermesidir. Maça gelsinler. Sadece taraftardan bahsetmiyorum. Galatasaray’ın önder isimleri, şayet basketbol önemliyse; bu maçta salonda yerini almaları beklenir. Galatasaray’ın üzerinde bir ağırlık var. Onu atmak için bu bir şanstır.” dedi.

https://twitter.com/erginataman/status/867849308162457600

Saat 20.00’da oynanacak olan Spor Toto Basketbol Süper Ligi Anadolu Efes – Galatasaray Odeabank çeyrek final maçı Bein Sport3’ten canlı olarak ekranlara gelecek. 

Related posts

Trabzonspor M.P. – Fenerbahçe Maçı 28 Nisan’a alındı

Mustafa Kapan

Anadolu Efes Finalde!

Selahattin Demirel

Anadolu Efes Finalde

Site varsayılanı

Leave a Comment