Diğer

Galatasaray’da Gündem Lasme

LASME GALATASARAY’A GERİ DÖNECEK Mİ ?

Galatasaray Odeabank, eski oyuncusu Gabonlu tecrübeli pivot Stephane Lasme’yi gündemine aldı. Taraftarların sevgilisi olan 34 yaşındaki Stephane Lasme, kazanılan Eurocup şampiyonluğunda büyük rol oynamıştı. Yıldız oyuncu ile görüşmeye başlayan Galatasaray yönetimi pazarlıklara başladı ve teklifini oyuncuya götürdü. Bir çok takımın transfer listesinde yer alan Stephane Lasme’yi, Galatasaray ikna edebilirse yeni sezonda takıma dahil etmek istiyor.

Gabonlu yıldız kendisine verilen 1 senelik doping cezasının ardından yeni bir takımla anlaşmamıştı. 35 yaşındaki oyuncu, geçen sezon NBA Gelişim Ligi ekiplerinden Texas Legends’ta oynadı. Gabonlu yıldız burada 11.8 sayı ve 7 ribaund istatistikleriyle mücadele etti.

Geçtiğimiz Şubat ayında verdiği demeçte Galatasaray’ı ve taraftarları çok özlediğini dile getiren Stephane Lasme ; “Galatasaray’a geri gelebilirim. O büyük taraftar için oynamaktan çok büyük keyif aldım. Taraftarlarla aramda inanılmaz bir bağ vardı. Abdi İpekçi’de tekrar oynamak ve onların o büyük desteklerini tekrar duymak çok güzel olurdu. Şu anda oynayamamak bu anların değerini daha iyi anlamamı sağladı. O günleri hiçbir zaman unutmayacağım. Galatasaray taraftarı ve İstanbul, kalbimin her zaman en güzel köşesinde yer alacak.” demişti.

Related posts

Mutlu Yıllar Stephen Curry!

Mert Akyıldız

Embiid atıyor, Sixers kazanmaya devam ediyor

Orçun Yıldırım

Ferit Şahenk: “Darüşşafaka ile işbirliğimiz devam edecek”

Ruhi Ünal

Leave a Comment