Diğer

Galatasaray ve Fenerbahçe’den TV Yayını Açıklaması

Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının resmi internet sitelerinden bu sezon Euroleague Women maçlarının TRT Spor Yıldız’da yayınlanacağı bilgisini açıkladılar. Derbi bu akşam saat 19.00’da TRT Yıldız’dan naklen yayınlanacak.

Yapılan açıklamalarda Galatasaray ve Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımları’nın Euroleague Women maçlarının TRT Spor Yıldız’dan yayınlanacağı bilgisi duyuruldu.

2 Kulüpten Ortak Açıklama

Galatasaray ve Fenerbahçe’den konuyla ilgili yapılan ortak açıklamada Galatasaray Kadın Basketbol ve Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol takımlarının, 2021-2022 sezonunda EuroLeague Women’daki maçlarının TRT Spor Yıldız’da yayınlanacağı duyuruldu.

Yapılan açıklamada Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ortak girişimiyle başlatılan kadın basketbolun taraftarlarla daha fazla buluşmasını amaçlamaları adına maçların dönüşümlü olarak TRT Spor Yıldız’da yayınlanması konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Anlaşmaya göre Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın sezon boyunca 8 maçı TRT Spor Yıldız’da, 6 maçı da GSTV’de yayınlanacağı ifade edildi.

Related posts

Kyrie Irving: “Oyunu hızlı oynamayı seviyoruz ama…”

Ruhi Ünal

Gallinari, Teodosic’in Clippers’ta kalmasını istiyor

Orçun Yıldırım

Miami Heat Kazandı Ve Seriyi Eşitledi

Site varsayılanı

Leave a Comment