Diğer

Galatasaray Odeabank’ta yeni kaptan Göksenin Köksal

Göksenin Köksal Galatasaray

GALATASARAY’DA DÜMENE GÖKSENİN KÖKSAL GEÇİYOR

Yeni sezon öncesi büyük değişime giden ve bütçede küçülmeye giden Galatasaray’da yaprak dökümü devam ediyor. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal, Kaptan Sinan Güler’in Fenerbahçe Doğuş’a transfer olması hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın yeni takım kaptanı bu transfer ile Hüseyin Göksenin Köksal olmuş oldu. Öte yandan sosyal medyada taraftarlar Sinan Güler’e tepki gösterirken, Göksenin Köksal’a “Galatasaray’ın çocuğu Göksenin” sloagıyla oyuncuya destek çıkıp sevgilerini dile getirdiler.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı kaptanı Sinan Güler 2+1 yıllığına Fenerbahçe Doğuş’a transfer oldu.

Sinan Güler’in transferi sonrasında açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal CNN Türk’e verdiği demeçte;

“Sinan Güler ile anlaşmak istedik ancak kendisi ‘Euroleague’de oynamak istiyorum’ dedi. Gitmesine tabii ki üzüldük ancak oyuncunun kendi tercihi. Şu anda görünen yeni kaptanın Göksenin Köksal olacağı. İddialı ve iyi bir takım kuracağız. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Birkaç güne yeni, transferlerimizi açıklayacağız.” açıklamalarında bulundu.

Sinan Güler’in ayrılığı hakkında Ergin Ataman ise ; “Keşke Sinan Güler Fenerbahçe’ye gitmek zorunda kalmasaydı. Bir takım kaptanına, bir efsaneye sahip çıkılsaydı. Benden vazgeçtiler ama keşke Sinan’ı takımda tutsalardı.” dedi.

Related posts

Krunoslav Simon, Anadolu Efes’te

Ruhi Ünal

İç sahada 1 maç dahi kaybetmeden Çin’e gidiyoruz! #12DevAdam

Orçun Yıldırım

Djordjevic Galibiyeti Yorumladı: “Berlin Yenilgisi Etkiledi”

Selahattin Demirel

Leave a Comment