Diğer

Frutti Extra Cup Şampiyonu Bursaspor Oldu

Bursa’da organize edilen hazırlık turnuvası Frutti Extra Cup’ta Frutti Extra Bursaspor ile Darüşşafaka Tekfen karşılaştı. Maçı 79-61 sonucuyla kazanan Bursaspor şampiyon oldu.

Barış Salonu’nda yapılan maçta Frutti Extra Cup son gününde Frutti Extra Bursaspor ile Darüşşafaka Tekfen final maçında karşılaştı.

Frutti Extra Bursaspor Darüşşafaka Tekfen Maçı Ayrıntıları

Maçın başında etkili oyununu ortaya koyan Frutti Extra Bursaspor, çok geçmeden toparlanan Darüşşafaka Tekfen karşısında Olaseni’nin pota altından bulduğu sayılar sonucunda ilk çeyreği 19-14 geride kapattı.

İkinci çeyrekte kendini belli eden taraf Bursaspor oldu. Hücumda etkili oyunu ve iyi savunmasıyla Bursaspor potasında sadece 12 sayı görürken soyunma odasına 16 sayı farkla 47-31 skoru ile galip olarak gitti.

Üçüncü periyotta Darüşşafaka Tekfen farkı kapatmak için çalışsa da rakibine izin vermeyen Frutti Extra Bursaspor, final periyoduna 61-48 skoru ile üstün olarak girdi.

Son çeyrekte de rakibinin oyunda baskı kurmasına izin vermeyen Frutti Extra Bursaspor, maçı 79-61 sonucu ile kazanarak turnuvayı birinci sırada bitirdi ve Frutti Extra Cup şampiyonluğunu kazandı.

Related posts

Euroleague’in devleri, yerel liglerde kötü sonuçlara mahkum: Real Madrid, Fenerbahçe Beko

Orçun Yıldırım

“Booker, motorumuzun çalışmasını sağlıyor”

Orçun Yıldırım

DeMarcus Cousins’in talipleri bitmiyor, şimdi de Clippers sırada

Orçun Yıldırım

Leave a Comment