Diğer

Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji Maç Sonucu

Gloria Cup’ın ilk maçında Frutti Extra Bursaspor ile Bahçeşehir Koleji takımları karşı karşıya geldi. 16:30’da başlayan maçın sonucunu merak edenler Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji maç özeti gibi aramalar yapıyor.

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup 2021 Basketbol turnuvasının ilk maçı bugün saat 16:30 itibari ile Frutti Extra Bursaspor ile Bahçeşehir Koleji müsabakasıyla başladı. Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji maç sonucu ne araştırması yapanlar haberimizden bilgi edinebilirler.

Gloria Cup turnuvasının ilk maçında galibiyeti elde eden taraf Bahçeşehir Koleji oldu. Maçın ayrıntıları haberimizde yer alıyor…

Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji Maç Sonucu

Antalya Belek’teki Gloria Cup 2021 turnuvası bugün 16:30’da yapılan Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji karşılaşması ile başladı.

Karşılaşma hakkında bilgi almak isteyenler Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji maç sonucu araştırması yapıyor. Aynı zamanda Gloria Cup turnuvası da araştırılıyor.

Turnuvanın ilk maçında gülen taraf Bahçeşehir Koleji oldu. Frutti Extra Bursaspor’un 57 sayı elde etmesine karşılık 82 sayı kazanan Bahçeşehir Koleji rakibini mağlup etti.

Turnuvanın bugünkü diğer maçı BC Budivelnik Kiev ile Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımları arasında oynanacak.

Gloria Cup Hangi Kanalda?

Gloria Cup hangi kanalda diye merak edenler Gloria Cup turnuvasının D-Smart üzerinden izlenebildiğini öğreniyor.

1 Eylül 2021 itibari ile başlayan turnuva 12 Eylül 2021’de oynanacak son maçlar ile tamamlanacak.

Related posts

“Buraya kazanmaya geldik, rakip her pozisyonda kendini yere attı”

Orçun Yıldırım

Golden State Warriors Beyaz Saray’a Gitmiyor

Ruhi Ünal

Şampiyon Yakın Doğu Üniversitesi

Ruhi Ünal

Leave a Comment