Diğer

Fenerbahçe’de Helena Ciak Sürprizi: Kontrolde Ortaya Çıktı

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yeni transferi Helena Ciak ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Oyuncunun sağlık kontrolünde bir sakatlığı bulunduğu ve Fenerbahçe ile yollarının ayrıldığı kulüp tarafından açıklandı.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’ndan yapılan açıklamaya göre Fransız oyuncu Helena Ciak’ın sol dizi üzerinde ileri derecede menisküs yırtılması tespiti yapıldığını ve yaptıkları değerlendirme sonucunda Fransız oyuncu Ciak ile yolları ayırdıklarını açıkladı.

Oyuncunun sağlık kontrolü sırasında ortaya çıkan durumun ayrıntıları haberimizde yer alıyor…

Sağlık Kontrolünde Sakatlık Tespit Edildi

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yeni transferi Helena Ciak’ın sağlık kontolleri için İstanbul’a gelmesi ile ortaya çıkan durum karşısında kulüp bir açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın açıklamasında özetle; 2021-2022 sezonu kadro planlamaları içinde sözleşme imzalanan Fransız oyuncu Helena Ciak’ın işlemlerin tamamlanması sürecinde İstanbul’a gelerek sağlık kontrolüne girdiği ve kontroller neticesinde oyuncunun sol dizi üzerinde ileri derecede menisküs yırtığının tespit edildiği belirtildi.

Yapılan değerlendirmelerin sonucunda oyuncu Helena Ciak ile Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yollarının ayrıldığı açıklandı. Kulüp, Helena Ciak’a kariyerinin ileriki döneminde başarılar diledi.

Helena Ciak Kimdir?

15 Aralık 1989 tarihinde Fransa’da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu 1.97 boyunda ve pivot pozisyonunda görev alması ile bilinir.

Helena Ciak; CJF Les Aubrais, USM Saran, Roche Vendée, Perpignan Basket, Basket Lattes, Bourges Basket, Dinamo Kursk, Basket Lattes, LDLC ASVEL gibi takımların formalarını giymiştir.

Tecrübeli Fransız oyuncu, sağlık kontrolünde sorun ile karşılaşmasaydı Fenerbahçe forması ile de mücadele edecekti.

Related posts

Rudy Gay, Spurs’te !

Ruhi Ünal

David “The ADMIRAL” Robinson!

Oğuz Çılkın

Fikret Orman: ” Bakarsınız takımı sahadan çekeriz…”

Ruhi Ünal

Leave a Comment