Diğer

Fenerbahçe’de Baskı Çok Normal

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yeni sezon öncesinde medya günü etkinliği organize etti. Metro Enerji Salonu’ndaki etkinliğe takımın başantrenörü Victor Lapena ile kaptanlar Tuğçe Canıtez ve Olcay Çakır Turgut da katıldı.

Geçen sezonu mağlup olmadan tamamlamalarının bu sezon için bir baskı oluşturma ihtimali sorulduğunda Lapena’nın verdiği cevap etkinlikte öne çıktı. Ayrıntılar haberimizde…

“Burası Fenerbahçe”

Etkinlik içinde önemli açıklamalar yapan Victor Lapena, basketbol olmadan geçen yaz dönemi sonrasında yeni sezona çok iyi çalıştıklarını ve taraftarla buluşacak olmalarından ötürü heyecanlı olduklarını söyledi.

Geçen sezon ligi namağlup olarak tamamlamalarının kendileri için bir baskı unsuru olma ihtimali sorusuna cevap veren Lapena, Bu durumun kendileri için ek bir baskı unsuru olmadığını belirterek “burası Fenerbahçe, baskı çok normal” açıklamasında bulundu. Lapena, oyuncularının en iyisini yapacağına inandığını da ifade etti.

“Kadroya İyi Oyuncular Katıldı”

Takım kaptanlarından Tuğçe Canıtez, verimli bir hazırlık dönemi yaşadıklarını söyledi.

Ekiplerinin iyi olduğunu belirten Canıtez, geçen seneki kadroya iyi oyuncular katıldığını ve yaz ayını iyi değerlendirdiklerini söyledi.  Bu sezon %50 seyirci kuralıyla taraftarlarının da yanında olacağını hatırlatan Canıtez, çok güzel bir sezon olacağına inandığını belirtti.

Related posts

Obradovic-Ivanovic rekabetinde son perde: Fark artık 5 maç!

“Ball… Onun savunmasında sınır gökyüzü…”

Orçun Yıldırım

Justin Carter Arap yarımadasına transfer oluyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment