Diğer

Fenerbahçe UNICS Kazan’ı Büyük Farkla Geçti!

Fenerbahçe Beko UNICS Kazan maç sonucu belli oldu. Turkish Airlines EuroLeague’in 4. hafta maçında Fenerbahçe Beko, sahasında UNICS Kazan’ı konuk etti. Rakibini 80-41 gibi farklı bir skorla yenmeyi başaran Fenerbahçe, iki maçlık mağlubiyet serisini bozmuş oldu.

Rakibi UNICS Kazan’ı 41 sayıda tutan Fenerbahçe, bir maçta atılan en düşük sayının 35 olduğu EuroLeague tarihi içinde yer alabilecek bir skora neden oldu. Fenerbahçe UNICS Kazan maç sonucu ile ilgili ayrıntılar haberimizde…

Fenerbahçe Maçta Üstünlüğünü Kurdu

Fenerbahçe Beko, maçın başından itibaren baskısını kurduğu oyunda 80-41 skor başarısını yakalayarak rakibini büyük bir farkla mağlup etmiş oldu.

Bu sonuçla Fenerbahçe, 4. maçının sonunda ikinci galibiyetini elde ederken UNICS Kazan ise 1 galibiyete ulaşabilmiş oldu.

Fenerbahçe Beko – UNICS Kazan Maçı Ayrıntıları

Müsabakanın ilk bölümünde UNICS Kazan’ın Mario Hezonja ile serbest atış çizgisinden yakaladığı sayılar sonucunda 7-7’lik eşitlik yakalandı. Çeyreğin sonuna kadar 14-1’lik bir seri izleyen Fenerbahçe, ilk periyodu 21-8 önde olarak bitirdi.

Fenerbahçe, ilk çeyreğin sonundaki başarılı oyununu, Nando De Colo’nun öne çıkan oyunuyla ikinci çeyreğe de yaymayı başardı ve çok geçmeden 31-11 skorunu yakalayarak rakibine, üstünlüğünü kabul ettirmeye başladı.

Marial Shayok ve Devin Booker’ın öne çıkan oyunlarıyla farkı daha da açmayı başaran Fenerbahçe, skoru 44-18’e getirdi. Devre bitiminde UNICS Kazan, Lorenzo Brown ve Artem Klimenko ile sayı kazansa da Fenerbahçe, ilk yarıyı 44-22 önde bitirdi.

Üçüncü Çeyrekte Rekora Yaklaşıldı!

Fenerbahçe, üçüncü çeyreğe de çok etkili bir oyunla başladı. Çeyreğin tamamlanmasına 2 dakika 3 saniye kala 59-23 skoru ile üstün taraf Fenerbahçe’ydi.

EuroLeague tarihinde bir çeyrek içinde bir takımın attığı en düşük skor 2’yken UNICS Kazan, 8 dakika sonunda sadece 1 sayı atabildi. Son bölümde Lorenzo Brown ile sayılar elde etmeyi başaran UNICS Kazan, çeyrek skorunu 5’e taşısa da Fenerbahçe, 61-27’lik skor üstünlüğüyle son çeyreğe geçmeyi başardı.

Son periyotta da etkili oyununu sürdüren temsilcimiz, rakibini tarihi bir farka ulaşarak 80-41 skoruyla yenmeyi başardı.

Related posts

Bogdanovic attı, Pacers, Atlanta’yı zorlanmadan geçti

Orçun Yıldırım

Kaptan Meija attı, Galatasaray tecrübesizliğe kurban gitti

Orçun Yıldırım

Rönesand TED Kolejliler Deplasmanda Kazanmayı Bildi

Site varsayılanı

Leave a Comment