Diğer

Fenerbahçe Real’e 1 Farkla Mağlup: 70-69

Turkish Airlines EuroLeague’in 5. Hafta maçında Fenerbahçe Beko, Real Madrid deplasmanında 1 sayı farkla sahadan 70-69 skoruyla mağlup ayrıldı.

Turkish Airlines EuroLeague’in 5. haftasında Real Madrid ile Fenerbahçe Beko karşılaştı. Müsabakanın son saniyesine kadar ciddi bir mücadelenin görüldüğü maçtan 1 sayı farkla Fenerbahçe Beko mağlup ayrıldı.

Real Madrid – Fenerbahçe Beko Maçı Ayrıntıları

Fenerbahçe Beko maçın 3 çeyreğini de önde götürmesine karşın Marial Shayok’un son saniyedeki atıştan yararlanamaması ile rakibi Real Madrid’de mağlup oldu. Müsabakanın sonunda Fenerbahçe Beko bu sezon EuroLeague’deki 3. mağlubiyetini aldı.

Fenerbahçe Beko, Madrid’in salonu Wizink Center’da oynanan maça Henry, De Colo, Pierre, Vesely ve Booker isimleri ile çıktı. Maça etkili bir oyunla başlayan Fenerbahçe, tüm oyuncularının sayı kazandırdığı ilk 10 dakikayı 15-10 önde tamamladı.

Son Çeyrekte Kritik Mücadele

Polonara’nın 6, Melih ve Shayok’un da 5’er sayılık skor katkılarının olduğu ikinci çeyrekte farkı 11’e kadar çıkaran Fenerbahçe Beko, soyunma odasına giderken 41-35’lik üstünlüğe sahip bulunuyordu.

Fenerbahçe son çeyreğe 52-50 skoruyla önde başlarken büyük mücadelenin yaşandığı son çeyreğin sonunda salondan 70-69 mağlup ayrıldı.

Related posts

Potansiyel Potansiyel Potansiyel !!!

Site varsayılanı

40 yaşında olmasına rağmen kontratı aldı: Willie Solomon!

Orçun Yıldırım

GSW’un koçu Kerr boyalı alanı kalabalık görmekten dolayı epey yorgunmuş

Orçun Yıldırım

Leave a Comment