fb bayrak 15 temmuz köprüsü
Diğer

Fenerbahçe Bayrağı Yeniden Astı

FENERBAHÇE’DEN BAYRAK AÇIKLAMASI
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde Euroleague Şampiyonluğundan sonra Fenerbahçe bayrağı asılmıştı. Ancak dün gece bir grup Beşiktaş taraftarı tarafından saldırıya uğrayan ve zarar verilen Fenerbahçe Bayrağı, bugün yenilenerek, tekrar Köprüye asıldı. Kulübün resmi sitesinden bayrak skandalı hakkında bildiri yayınlandı.
Fenerbahçe’den yapılan açıklama şöyle:
Tarihi bir başarıya imza atarak Avrupa’nın 1 numaralı kupasını ülkemize getiren Fenerbahçemizde coşku sürüyor. Taraftarlarımızın, Türkiye’nin hatta Dünyanın birçok kentindeki birçok mekanı sarı-lacivert bayraklarımızla süslediği gibi; Kulübümüz de, İstanbul’un simgelerinden 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine dev Fenerbahçe bayrakları astı.

Dev Fenerbahçe bayrakları, Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden alınan izinle, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine, Stat Müdürlüğümüz tarafından asıldı. Bayrakların köprülere asılması sırasında gerek Karayolları Genel Müdürlüğü gerekse İstanbul Emniyet Müdürlüğü Boğaziçi Köprü Koruma Şube Müdürlüğü personeli de kulüp personellerimize yardımcı oldu.Ayrıca Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın iş yeri de her yerde olduğu gibi Fenerbahçe bayraklarıyla süslendi. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin de dört bir tarafı sarı lacivert bayraklarla donatıldı.

Related posts

“Beko gibi tanınan ve prestijli bir marka ile çalışmak önemli”

Orçun Yıldırım

Ufuk Sarıca’ya Doğum Günü Partisi

Ruhi Ünal

Raymar Morgan Yeniden Pınar Karşıyaka’da

ersin

Leave a Comment