erman kunter galatasaray
Diğer

Erman Kunter transfer hedeflerini açıkladı

GALATASARAY ODEABANK’TA TRANSFER HAREKATI
Galatasaray’da Ergin Ataman ile yolların ayrılmasının ardından yeni Koç Erman Kunter, yeni sezon için transfer çalışmalarını ve hedeflerini anlattı.
Erman Kunter verdiği demeçte; “İspanyol kulüplerinin de piyasaya yüksek rakamlarla girmesi fiyatları etkiledi. Draftlardan sonra Yaz Ligi kadroları belli olduğunda rakamlarda düşme olur.
Önceliğimiz Sinan Güler‘i tutmak olacak. Geçen sezondan Göksenin Köksal, Ege Arar ve Emir Preldzic‘in sözleşmeleri devam ediyor. Yabancı transferinde önce yabancı 1 ve 5 numaralar alacak, onların özelliklerine göre diğer pozisyonları dolduracağız. Bütün takımlar kadro oluşturmaya 1 ve 5 numaralardan başladıkları için bu oyunculara talep çok. Büyük olasılıkla Orlanda Yaz Ligi’ni izleyeceğim. Kadroya genç yabancı da alabiliriz ama önce ana kadroyu emin olduğumuz oyuncularla oluşturmamız gerekiyor.
Galatasaray yeni sezonu 14 Ağustos’ta İstanbul’da açacak, 29 Ağustos’ta 12 günlük kamp için gideceği Bormio’da 5 hazırlık maçı oynayacak, daha sonra da Fransa’da turnuvaya katılacak. Sarı-kırmızılılar tarihlerinin uygun olması koşuluyla Cevat Soydaş ve TÜBAD turnuvalarına da katılacak. ” dedi.
Galatasaray’ın tecrübeli Milli basketbolcu Semih Erden‘i de gündemine aldığı gelen bilgiler arasında.

Related posts

Olaylı maçın galibi Beşiktaş’a son saniye üçlüğünü gönderen Karşıyaka!

Orçun Yıldırım

Cedi double-double yapmasına rağmen takımını kurtaramadı

Orçun Yıldırım

Beşiktaş’ta Ayhan Avcı Dönemi

Selahattin Demirel

Leave a Comment