Diğer

Davis, NOLA seyircisi onu yuhalarken eğlenmiş

Takas sezonunun bitmesine 2 hafta kala yönetime ayrılık talebi yapmasına rağmen menajerinin beceriksizliği sebebiyle takımda kalması kesinleşen Anthony Davis’in ilk maçında taraftardan oldukça büyük tepkiler vardı.

Davis’in yönetimden takas istemesi ve bu sebepten ötürü de takımın başının son bir kaç gün çok karışık olması taraftarı kızdırmaya yetti ve arttı bile. Ancak uzun bir süredir takımdan ayrı kalan Davis, bu sebepten ötürü bu kızgınlığa daha hiç maruz kalmamıştı. Geçtiğimiz saatlerde takas isteğinden beri ilk kez parkelere çıkan Davis taraftar tarafından yuhalandı. Davis’in bu olaya maç sonrası tepkisi ise şöyle oldu:

“Herkes olayı ele almak istediği şekilde ele aldı. Sezonun geri kalanında burada olacağım. Basketbol oynamak için buradayım ve yapmak istediğim şey bu. Yuhalamalar mı? Eğlenceliydi. Benim için eğlenceliydi.”

Wolves karşısında 25 dakika gibi iyi bir süre alan Davis, bu sürede profesyonelliğinden ödün vermedi. 32 sayı ve 9 ribaund ile oynayan Davis, takımına galibiyeti hediye etti.

Related posts

Haftanın Kapanışında Fenerbahçe Güldü

Nihat Telli

Alex Tyus Galatasaray’a veda etti

Ruhi Ünal

Darüşşafaka, yeni sponsorunu resmen duyurdu!

Orçun Yıldırım

Leave a Comment