blank
Diğer

Daçka İşi Zora Soktu

237görüntüleme

Daçka Evinde Kayıp

16 sayı kadar geriye düştüğü maçta geri dönmeyi başardı ancak kazanamadı. Darüşşafaka Doğuş evinde ağırladığı Real Madrid’e 88-81 skorla mağlup olarak seride 2-1 geriye düştü ve avantajı tekrar rakibine verdi.

David Blatt Savunmadan Şikayetçi

Daçka’nın tecrübeli koçu Blatt maç sonu verdiği demeçte : “Dördüncü çeyrek iyi savunma yaptık ama yaptığımız hataların faturasını ödedik. Savunma ribaundlarını alamadığımız için olumsuz etkilendik. Rakibimize yanıt vermekte çok geciktik.” dedi.

Tribünler’de Ünlü İsimler Dikkat Çekti

Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcuları Oğuzhan Özyakup ile Atiba Hutchinson maçı saha içi koltuklarından seyretti. Hutchinson maçı oğlu Noah’la izlemesi de tribündeki taraftarların ilgisini çekti. Taraftarlar maçın devre arasında Hutchinson ve oğlu Noah’la fotoğraf çektirdi.

FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF Genel Koordinatörü Ömer Onan da maçı izleyenler arasındaydı.

 

Serinin dördüncü maçı 28 Nisan Cuma günü yine Volkswagen Arena’da oynanacak. İspanyol temsilcisi kazanması durumunda Dörtlü Final’e yükselecek ve Fenerbahçe’nin rakibi olacak.

 

Darüşşafaka Doğuş 81-88 Real Madrid

Salon: Volkswagen Arena

Hakemler: Sasa Pukl (Slovenya), Milvoje Jovcic (Sırbistan), Olegs Latisevs (Letonya)

Darüşşafaka Doğuş: Wilbekin 18, Wanamaker 17, Clyburn 7, Harangody 3, Zizic 20, Mehmet Yağmur, Birkan Batuk, Moerman 11, Anderson 2, Slaughter, Bertans 3

Real Madrid: Llull 12, Doncic 13, Taylor 2, Randolph 12, Ayon 18, Draper 3, Fernandez 3, Reyes 2, Carroll 21, Hunter 2

1. Periyot: 17-26

Devre: 33-46

3. Periyot: 58-60

4. Periyot: 81-88

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın