blank
Diğer

Cousins’in artık yeni bir görevi var

SACRAMENTO, CA - FEBRUARY 25: DeMarcus Cousins #15 of the Sacramento Kings reacts after being called for a foul during their game against the Memphis Grizzlies at Sleep Train Arena on February 25, 2015 in Sacramento, California. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)
310görüntüleme

Golden State Warriors’un koçu Steve Kerr, basına yaptığı açıklamada takımın önemli oyuncularından DeMarcus Coisins hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Cousins, Golden State Warriors’a transfer olurken iki taraf da iki farklı şeyi gayet iyi biliyordu. Cousins, hak ettiğinden çok daha az bir para aldığını; GSW ise onu ciddi bir süre oynatamayacağını. Buna rağmen iki taraf da anlaşmaya vardı ve Cousins GSW’li oldu. Şimdi ise koç Kerr’e bu durum soruldu ve koç ilginç açıklamalarda bulundu.

Cousins’in geri dönüşünde çok daha iyi dönmesi için ona özel planlar yaptığını söyleyen başarılı koç Kerr, Cousins geri döndüğü zaman takımın tamamen onun üzerine bir oyun oynayacağını söyledi.

Orçun Yıldırım
editör.

Bir cevap yazın