Diğer

Chris Paul Clippers’a veda etti

CP3 LOS ANGELES CLIPPERS’A VEDA ETTİ

Houston Rockets’ın geçtiğimiz günlerde Clippers’tan yıldız oyun kurucu Chris Paul’u kadrosuna katmasının ardından Chris Paul kişisel Instagram ve Twitter hesapları üzerinden taraftara ve kulübe bir veda mesajı yayınlandı.

Şu an inanılmaz duygular hissediyorum. Ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Bu oyunu oynayabilme imkanım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum ve işin bu kısmı için kesinlikle önceden hazırlıklı olamazsınız. Los Angeles’a ve Clippers ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca sadece beni değil ailemi de harika ağırladınız. Her birinizi çok seviyoruz. En önemlisi, Los Angeles’taki çocuklar için en iyi dileklerimi sunuyorum. Sizler benim hayatımı değiştirdiniz. Nereye gittiğimin hiçbir önemi yok, daha yapacak çok şeyimiz var.

Los Angeles Clippers’ta 6 sezon forma giyen CP3, önümüzdeki yıl Teksas temsilcisi için forma giyecek. Sezonu 11.2 asist ortalamasıyla tamamlayan James Harden ve 9.2 asist ortalamasıyla tamamlayan Chris Paul, birlikte gelecek sezon neler yapacağı şimdiden merak konusu.

Geçtiğimiz sezon Clippers’ta 68 maça çıkan yıldız oyuncu 18.5 sayı, 5 ribaund ve 9.2 asist ortalamalarıyla mücadele etmişti.

Related posts

Warriors Kutlamalarda Para Saçtı

Ruhi Ünal

NBA mi? yoksa Euroleague mi?

Emirhan Güzel

Kostas Sloukas’ın Sosyal Medyada En Çok Paylaşılanları

Mert Akyıldız

Leave a Comment