Diğer

Beşiktaş’ta Erdal Erdinç Dönemi Sona Erdi

23görüntüleme

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı’nda Başantrenör Erdal Erdinç’ten istifa açıklaması geldi.

Ligde oynadığı 6 maça karşın henüz galibiyet yüzü göremeyen Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı’nda Başantrenör Erdinç’in ayrılık kararı hem Erdinç hem de kulüp tarafından ayrı ayrı açıklandı.

“Yollarımız Ayrılmıştır”

Beşiktaş’tan gelen kulüp açıklamasında 2021-2022 sezonu başında başantrenörlüğe getirilen Erdal Erdinç ile yolların ayrıldığı belirtilerek Erdal Erdinç’e emekleri için teşekkür edilerek kariyerinde başarılar dileğinde bulunuldu.

“Can Sıkan Gidişat”

Erdal Erdinç ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada hayatın, planlar yaparken başına gelenler olduğu sözüne atıfta bulunarak takımıyla güzel amaçlar doğrultusunda çıktıkları yolda 4 ay içinde pek çok sakatlık, hastalık ve talihsizlik yaşadıklarını belirtti.

Çok nadir görülen bir sezon başlangıcından sonra süreç mevcut gidişatın can sıkar bir boyuta ulaşması sebebiyle Beşiktaş HDI Sigorta Başantrenörlüğü görevinden ayrılma kararı aldığını belirten Erdinç, destek veren idarecilere, teknik ve sağlık ekibine, BJK Akatlar Spor Salonu’ndaki mesai arkadaşlarına, büyük Beşiktaş taraftarına ve en mühimi oyuncu arkadaşlarına teşekkür ederek yarınınız dünden güzel olsun dileğiyle takımına veda etti.

 

 

Bir cevap yazın