Diğer

Bellona Kayseri’de Transferlerin Sağlık Kontrolleri Tamam

Bellona Kayseri Basketbol’un yeni transferleri arasında yer alan Brooque Williams, Japreece Dean ve Farhiya Abdi’nin sağlık kontrolleri tamamlandı.

Bellona Kayseri Basketbol’un yeni transfer ettiği isimlerin sağlık kontrolleri aşaması geçildi. Yeni sezonda Bellona Kayseri formasını taşıyacak isimler taraftarca merak ediliyor.

Brooque Williams, Japreece Dean ve Farhiya Abdi yeni sezonda Bellona Kayseri Basketbol forması içinde gösterecekleri performans şimdiden ilgi çekiyor. Bellona Kayseri’nin yeni transferleri sağlık kontrolleri ayrıntıları haberimizde…

Bellona Kayseri’nin Yeni Transferleri Göreve Hazır

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımları arasında bulunan Bellona Kayseri Basketbol Takımı’nın yeni sezon kadrosu içinde yer alacak olan Brooque Williams, Japreece Dean, Farhiya Abdi, Egle Siksniute ve Renata Brezinova’nın sağlık kontrol işlemleri yapıldı.

Bellona Kayseri’nin yeni transferlerinin sağlık kontrolleri sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmadı. Yeni transferler takımlarında göreve hazır durumda bulunuyorlar.

İsveçli oyuncu Farhiya Abdi, en son İspanya’nın Ciudad de los Adelantados takımında forma giyerken, ABD’li Japreece Dean da Rusya takımı Dinamo Novosibirsk’te görev almıştı.

ABD’li oyuncu Brooque Williams en son İtalya’nın Virtus Bologna takımının formasını taşımıştı.

30 yaşında ve 1,98 metre uzunluğuna sahip olan Siksniute, en son İzmit Belediyespor’da görev almış, 31 yaşında ve 1,85 metre uzunluğundaki Brezinova geçen sezon Brno’da oynamıştı.

Bellona Kayseri Basketbol Takımı’nın yeni sezonda yeni transferleri ile birlikte sergileyeceği performans, taraftar tarafından çokça merak ediliyor.

 

Related posts

Beşiktaş Sompo Japan Finalde

Ruhi Ünal

Fenerbahçe’de Yeni İsim Sponsoru Safiport Oldu

Efes, zorlu fikstüre Olympiakos deplasmanı ile merhaba diyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment