Diğer

Bahçeşehir Koleji Merkezefendi Belediyesi 3 Eylül Maç Sonucu

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Bugün saat 16:30’da Bahçeşehir Koleji ile Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket arasında yapılan maçın sonucunda Bahçeşehir Koleji 74-62 sonuçla galip gelen taraf oldu.

Gloria Cup 2021’de 3 Eylül 2021 Cuma günü itibari ile maçlar sürüyor. Bahçeşehir Koleji ile Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımları arasındaki müsabakada gülen taraf Bahçeşehir Koleji oldu.

Rakibine 74 sayı atan Bahçeşehir, filelerine 62 sayı gönderen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’i mağlup etmeyi bildi. Ayrıntılar haberimizde…

Bahçeşehir Koleji Merkezefendi Belediyesi Maç Sonucu

Antalya Belek’te düzenlenen Gloria Cup 2021 turnuvası tüm hızı ile devam ediyor. Bugün saat 16:30’daki Bahçeşehir Koleji Merkezefendi Belediyesi müsabakasının yapıldığı turnuvada Bahçeşehir Koleji galip gelen taraf oldu.

Gloria Cup Hangi Kanalda?

Gloria Cup hangi kanalda araması yapanlar Gloria Cup 2021’nin D-Smart platformu üzerinden yayınlandığı bilgisine ulaşıyor.

Hazırlık maçları için önemli bir organizasyon niteliğinde olan Gloria Cup 2021 5 Eylül 2021 Pazar günü oynanacak maçlar ile devam edecek.

Gloria Cup Programı

5 Eylül 2021 Pazar günü oynanacak maçlar ve saatleri şöyle:

14:30 Frutti Extra Bursaspor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket

17:00 BC Budivelnik Kiev – Bahçeşehir Koleji

Gloria Cup 2021 Heyecanı Devam Ediyor

Taraftarlar takımlarının Gloria Cup 2021 maçlarını izleyerek yeni sezon için fikir edinmeye çalışıyor. Aynı şekilde takımların teknik ekibi de hazırlık sürecinin sonunda yer alan kadrolarını çok yakından test etme imkanı buluyorlar.

Related posts

“Real Madrid’e karşı akıllı oynamak zorundayız”

Orçun Yıldırım

David Blatt kararını verdi

Ruhi Ünal

Ömer Yalçınkaya: “Micov kendi gitmek istedi”

Ruhi Ünal

Leave a Comment