Fenerbahçe Doğuş Basketbol
Diğer

Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı”

FENERBAHÇE BASKETBOL TAKIMININ YENİ İSMİNİ AÇIKLADI

Fenerbahçe Spor Kulübü 2017 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu’nda Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Basketbol takımının yeni ismini açıkladı. Yıldırım, uzun süredir herkesin merak ettiği büyük birleşmeyi anlattı. Doğuş Grubu ile 3 yıllık anlaşma imzaladıklarını söyleyen Aziz Yıldırım, basketbol takımının adının Fenerbahçe Doğuş Basketbol takımı olduğunu ifade etti. Aziz Yıldırım’ın o sözleri şöyle:

“Daha önce Murat Ülker’le yaptığımız anlaşmanın benzerini Doğuş Grubu ile, Sayın Ferit Şahenk Bey’le hayata geçiriyoruz. Her türlü anlaşmayı yaptık, bir tek imza atma aşamasındayız. İmzaları atacağız. Fenerbahçe Doğuş basketbolda beraberce hareket edeceğiz. Bütçenin yarıya yakını onlar karşılayacak, kalanını Fenerbahçe Spor Kulübü karşılayacak. Bu anlaşma 3 yıllıktır.” açıklamasında bulundu.

“ÜLKER AİLESİ’NE ÖLENE KADAR TEŞEKKÜR EDECEĞİM”

Aziz Yıldırım kapalı spor salonunu yaparak bu salonu karşılıksız Fenerbahçe’ye hediye eden Ülker Ailesi’ne ve Murat Ülker’e şöyle teşekkür etti: “Bu salonu karşılıksız olarak kulübe hediye eden ülker ailesine, murat ülker’e ölene kadar teşekkür edeceğim.”dedi.

Fenerbahçe bu sponsorluk anlaşmasıyla Doğuş Grubu’ndan 3 yıl için 45 milyon dolar alacak ve Avrupa tarihinin en büyük sponsorluk ilişkilerinden birini yapmış olacak.

Related posts

Lakers derinliği arttırmak için Ariza’nın yanına 2 kişi daha bakıyor

Orçun Yıldırım

Adriyatik Ligi Şampiyonu Belli Oldu

Site varsayılanı

Home Spurs Home (Maç Özeti)

Nihat Telli

Leave a Comment