Avrupa Ligleri

Giannakopoulos, Mantzaris’i Tehdit Etti

Dimitris Giannakopoulos

PANATHINAIKOS BAŞKANI ÇILDIRDI

Panathinaikos’un çılgın başkanı Dimitris Giannakopoulos skandal yaratmaya devam ediyor. Ezeli rakipleri Olympiakos’un başarılı oyuncusu Vangelis Mantzaris ile her konuda anlaşıp el sıkışan Giannakopoulos çileden çıktı. Bugün öğlen saatlerinde Olympiakos resmi hesaplarından oyuncuları Vangelis Mantzaris ile sözleşmesini 2020’ye kadar uzattığını açıklamasıyla ortalık karıştı. Oyuncuya şuan aldığı maaştan daha fazlasını teklif edip kabul ettiğini dile getiren Pana’nın başkanı Dimitris Giannakopoulos olanlar karşısında şaşkına döndü. Giannakopoulos’a göre Mantzaris Olympiakos ile görüşmeye girmeden 15 dakika önce Panathinaikos Koçu Xavi Pascual ile takımdaki rolü hakkında konuşuyordu.

Dimitris Giannakopoulos, konu hakkında kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunarak adeta oyuncuyu tehdit etti. Çılgın başkan Giannakopoulos, fotoğraf paylaşarak açıklama kısmına da;

“Ne kadar komik bir adamla karşı karşıya olduğumuzu anlamanız için: Olympiakos ofisine girmeden 15 dakika önce bizim takımdaki rolünü Pascual ile konuşuyorlardı.

Pantolonlar adamlar tarafından giyilir. Sen, Vangelis ve senin zavallı menajerin şort bile giymemelisiniz. Etek giyin daha iyi. Hayatının her anında bundan böyle beni karşında bulacaksın.” yazdı.

Related posts

Real Madrid ve Barcelona Ligden Çekiliyor

Ruhi Ünal

Real Madrid ve Laboral Yarı Finalde

Site varsayılanı

Milos Teodosic: “Kariyerime CSKA Moskova’da devam etmeyeceğim”

Ruhi Ünal

Leave a Comment