Dimitris Giannakopoulos

Giannakopoulos, Mantzaris’i Tehdit Etti

PANATHINAIKOS BAŞKANI ÇILDIRDI

Panathinaikos’un çılgın başkanı Dimitris Giannakopoulos skandal yaratmaya devam ediyor. Ezeli rakipleri Olympiakos’un başarılı oyuncusu Vangelis Mantzaris ile her konuda anlaşıp el sıkışan Giannakopoulos çileden çıktı. Bugün öğlen saatlerinde Olympiakos resmi hesaplarından oyuncuları Vangelis Mantzaris ile sözleşmesini 2020’ye kadar uzattığını açıklamasıyla ortalık karıştı. Oyuncuya şuan aldığı maaştan daha fazlasını teklif edip kabul ettiğini dile getiren Pana’nın başkanı Dimitris Giannakopoulos olanlar karşısında şaşkına döndü. Giannakopoulos’a göre Mantzaris Olympiakos ile görüşmeye girmeden 15 dakika önce Panathinaikos Koçu Xavi Pascual ile takımdaki rolü hakkında konuşuyordu.

Dimitris Giannakopoulos, konu hakkında kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunarak adeta oyuncuyu tehdit etti. Çılgın başkan Giannakopoulos, fotoğraf paylaşarak açıklama kısmına da;

“Ne kadar komik bir adamla karşı karşıya olduğumuzu anlamanız için: Olympiakos ofisine girmeden 15 dakika önce bizim takımdaki rolünü Pascual ile konuşuyorlardı.

Pantolonlar adamlar tarafından giyilir. Sen, Vangelis ve senin zavallı menajerin şort bile giymemelisiniz. Etek giyin daha iyi. Hayatının her anında bundan böyle beni karşında bulacaksın.” yazdı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Eurobasketwomen 2017 Türkiye
Potanın Perileri Slovakya’yı Farklı Yendi

MİLLİLER TURNUVAYA GALİBİYETLE BAŞLADI Çek Cumhuriyeti’nin ev sahipliğinde organize edilen Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Kadın Takımımız, grubundaki ilk maçında...

Kapat