kuzminskas
Avrupa Ligleri

Avrupa Basketbolundan Haberler

322görüntüleme

Unicaja Malaga’nın 26 yaşındaki Litvanyalı oyuncusu Mindaugas Kuzminskas menajerini değiştirerek Alexander Raskovic ile anlaştı.

Turkish Airlines Euroleague Final Four’a Türk akımı başlamış durumda. Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek olan Final Four’a biletlerin % 28’ini Türk taraftarları satın almış bulunmakta. Alman halkı ise biletlerin % 18’lik kısmına ilgi göstermiş gözüküyor. CSKA taraftarları ise % 2’lik kısmı ile en az bilet alan taraftar grubu oldu.
Laboral taraftarları ise biletlerin % 14’lük kısmını aldı. En garip olay ise hiçbir Yunan temsilcisi olmamasına rağmen % 10’luk bir kesim bilet almış durumda. Aslında bu durumu özetleyen şey Yunan takımlarının ve basketbolunun bir ekol oluşturmuş olmalası. Takımları olsun olmasın bu spordan zevk alıyorlar.

Eurocup finali bugün oynanacak ve Galatasaray’da Caleb Green’den gelen sakatlık problemi can sıkıyor. 3 gündür idmanlara katılamayan Caleb Green maç günü iğneyle oynamak istediğini belirti. Son kararı koç Ergin Ataman vericek.

basket

Anadolu Efes Ivkoviç ile yollarını ayırdıktan sonra asistanı Vaggelis Aggelou ile de yollarını ayırdı. Anadolu Efes sezonun kalan bölümünde Ahmet Çakı ile devam edecek.

indir (2)

Site varsayılanı

Bir cevap yazın