Avrupa Ligleri

Bargnani Milano’ya, Raduljica NBA’ye

Andrea Bargnani

Miroslav Raduljica NBA şansının olması durumunda bununla yakından ilgilenecek gibi gözüküyor. NBA’deki seçenekleri değerlendirebilmek adına bir menajer ile anlaştığı iddia ediliyor. Radu Turkish Airlines Euroleague’de Panathinaikos ile beraber 20.5 dakikada 12.7 sayı ve 4.4 ribaunt ortalamaları yakaladı. 2 sezon NBA’de oynayan Sırp pivot beklenen oyunu sahaya yansıtamadı ve istediği süreleri alamadı.

miroslav

Normal sezonda İtalya Basketbol Liginin zirvesinde bulunan EA7 Olimpia Milano, koçu Jasmin Repesa ile sözleşme uzattığını açıkladı. Sözleşmesi 2018 yılına kadar uzatılan başarılı koçun bu yıl ligde 22 galibiyet 7 mağlubiyeti bulunuyor.

mil

Sezonun ortasında NBA takımlarından Brooklyn Nets tarafından serbest bırakılan İtalyan uzun Andrea Bargnani ile EA7 Olimpia Milano’nun ilgilendiği haberleri çıkmaya başladı. Adı daha önce Galatasaray Odeabank ve Unicaja Malaga ile de anılan Andrea Bargnani İtalyan temsilcisi EA7 Milano’dan en az 2 milyon euro talep etti. Öte yandan EA7 Milano’nun mevcut finansal yapısı içerisinde bunu karşılaması zor gözüküyor.

bar

Related posts

Real Madrid ve Laboral Yarı Finalde

Site varsayılanı

Efsanenin oğlu Jordan McRae Baskonia’da!

Akif Enes Kütük

Avrupa’da Play-Off Heyecanı Devam Ediyor

Site varsayılanı

Leave a Comment