blank
Avrupa Ligleri

Obradovic: “Vesely ile anlaşmalıyız”

547görüntüleme

Fenerbahçe’de Obradovic, yöneticilere bir an önce Jan Vesely ile kontrat imzalanması gerektiğini bildirdi. NBA takımlarının ilgisi nedeniyle Çek oyuncunun kontratı ile ilgili belirsizliğin giderilmesini isteyen başarılı antrenör, play-off bitmeden oyuncunun imzayı atmasını istiyor. Zeljko Obradovic bu konudaki isteğini takım genel menajeri Maurizio Gherardini’ye iletti.

 

 

blattt

Barcelona Lassa’da David Blatt Sesleri

Son iki sezondur Turkish Airlines Euroleague’de Final Four kalamayan Barcelona Lassa, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Koç Xavi Pascual’in uzun süreli kontratı olmasına rağmen onla yolla devam etmek istemiyorlar bunun içinde David Blatt’e yönelmiş durumdalar. Ama Koç Blatt’e NBA’den tekliflerin olması bu işi zorlaştırıyor. Koçun ilk tercihi NBA’de kalmak olacak.

 

 

adams

Darius Adams NBA’ye mi Gidiyor ?

Darius Adams bu sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve serbest oyuncu konumuna geçecek. Darius Adams’ın da her oyuncu gibi NBA hayali olduğunu ve bu sene onun peşinde koşacağını söyleyebiliriz. Avrupa’da takımlarla görüşmek için acele etmeyeceği de gelen haberler arasında.

Site varsayılanı

Bir cevap yazın