Diğer

Anadolu Efes’ten Koronavirüs Tedbirleri

Anadolu Efes’ten Koronavirüs Tedbirleri


Anadolu Efes Spor Kulübü, yeni koronavirüs Kovid – 19 v.b salgın hastalıklardan korunmak sebebi ile bir sıra önlem aldıklarının  açıkladı.
Anadolu Efes Spor Kulübü, taraftarları, medya üyelerini, çalışanlarını ve misyonlularını yeni koronavirüs Kovid – 19 v.b salgın hastalıklardan her hangi bir zarar görmemek maksadıylakulüp tarafından alınan tedbirleri ve EuroLeague kararı uyarınca Türk Hava Yolları EuroLeague maçlarında uygulanacak ek medya önlemlerini kamuoyunun bilgilerine sundu.

İşte Anadolu Efes’in aldığı önlemler:

Sinan Erdem Spor Salonu’nda viral enfeksiyon salgınlarına ve virüslere karşı iç ve dış mekanların son derece büyük bir hassasiyet ile ve ayrıntılı bir şekilde dezenfekte edilmektedir.
Salonumuzun giriş ve çıkış kapıları ile iç ve dış mekanlarında viral enfeksiyon ve virüslere karşı lüzumlu noktalara, yeterli rakamda dezenfektan aparatları yerleştirilmiştir.
Güvenlik, biletleme ve yer gösterici vazifelilerimiz eldiven kullanmaktadır.
Soğuk algınlığı, grip v.b. rahatsızlık yaşayan vazifelilerimiz ise Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçlarımızda vazife almamaktadır.
Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı’nın hastalık ile ilgili alınması gereken önlemler duyurusu kulübün çeşitli noktalarına asılmış bulunmaktadır.
EuroLeague tarafından alınan karar uyarınca Turkish Airlines EuroLeague maçlarında şu önlemler de uygulanacaktır:
Karşılaşma sonrasında akredite medya üyeleri, ekiplerin soyunma odasına alınmayacaktır.
Karşılaşma sonrasında ziyaret alanında rastgele bir ziyaret yapılmayacaktır.
Karşılaşma bitimi ile birlikte bundan önceki zamanlarda gerçekleştirilen basın buluşmalarında ve oyuncuların oturmuş bulunduğu masa ile medya mensuplarının oturmuş bulundukları  masalar arasında en az 1.5 metrelik mesafe bulundurulacaktır.”

Related posts

Fener’in pelerinsiz kahramanı: Sinan Güler!

Daçka İşi Zora Soktu

Ruhi Ünal

Akın Çorap Yeşil Giresun’dan Üst Üste 3. Galibiyet

Mert Akyıldız

Leave a Comment