Diğer

Anadolu Efes Finalde!

EuroLeague şampiyonu Anadolu Efes, Pavlos Giannakopoulos Turnuvası’nın açılış maçında Ratiopharm Ulm ile karşılaştı. Rakibini 88-69 sonucuyla geçen Anadolu Efes, final biletini aldı.

Pavlos Giannakopoulos Turnuvası kapsamında oynanan yarı final maçında Anadolu Efes, Ratiopharm Ulm ile karşı karşıya geldi. Ratiopharm Ulm’u rahat geçen Anadolu Efes, yarı finali geçerek finale adını yazdırdı.

Anadolu Efes – Ratiopharm Ulm Maçı Ayrıntıları

Ratiopharm Ulm karşısında çekişmeli mücadele sonucunda ilk çeyrekte üstünlük sağlayamayan Anadolu Efes, ikinci çeyreğe 25-24 sonucu ile geçti.

Çekişmeli mücadele ikinci çeyrekte de sürdü ve ilk yarı 42-42 eşitlik skoro ile tamamlandı.

Üçüncü çeyrekte oyunda üstünlüğü sağlayan ve rakibine sayı kazanma olanağı tanımayan Anadolu Efes, skordaki üstünlüğü rahat elde etti. Son çeyrekte skor 68-53’lük Anadolu Efes üstünlüğü ile başladı.

Müsabakanın son çeyreğinde rakibine fark kapatma izni tanımayan Anadolu Efes maçı 88-69 sonucu ile kazanarak final biletini elde etti.

Rodrigue Beaubois’ten 22 Sayı

Anadolu Efes’te Rodrigue Beaubois 22 sayıyla maçın yıldızı oldu. Petrusev 17 sayı ve 8 ribaund, Vasilije Micic 12 sayı ve 6 asist performansları ise galibiyetin gelmesinde büyük pay sahibi oldu.

Rakip Panathinaikos Mu Partizan Mı Olacak?

Diğer yarı final maçında Panathinaikos ile Partizan karşılaşacak. Maçın galibi olacak takım Anadolu Efes’in rakibi olacak.

Related posts

Oklahoma Rahat Kazandı

Site varsayılanı

Zenit GSW’ye özendi, Jennings ile üçlükleri yağdırdı

Orçun Yıldırım

Hırvatlar Durdurulamıyor

Kenan Bojadzic

Leave a Comment