Diğer

Ali Muhammed Tekrar Fenerbahçe’de!

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın eski oyuncusu Ali Muhammed, Fenerbahçe Beko A Takım Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi görevine getirildi.

Fenerbahçe’nin efsane oyuncuları arasında bulunan Ali Muhammed, pek çok başarıyla dolu olan oyunculuk kariyerine Fenerbahçe Beko’nın idari kadrosundaki görevini de ekledi.

Ali Muhammed kimdir sorusunu soran basketbol meraklıları cevabı merak ediyor. Ali Muhammed kimdir sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

Ali Muhammed Kimdir?

10 Nisan 1983 tarihinde ABD Chicago’da dünyaya gelen sporcu Boby Dixon ve Robert Lee Dixon gibi isimlerle bilinir. Daha sonra Türk vatandaşlığına geçmesi ile Ali Muhammed ismini alan oyuncu 2015 Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye Milli Takımı forması giydi.

2015 yılından 2021 yılına kadar Fenerbahçe’de mücadele eden Ali Muhammed Saint-Étienne Basket, Gravelines, Polpak Świecie, Pallacanestro Treviso, Le Mans Sarthe Basket, ASVEL Basket, Pallacanestro Treviso, New Basket Brindisi, Dijon Basket, Pınar Karşıyaka gibi takımların kadrosunda da yer almıştır.

Fenerbahçe Beko oyuncusu olarak 2015’ten bu yana devam eden Ali Muhammed ile ilgili takımdan açıklama yapılarak oyuncu ile yolların ayrıldığı duyurulmuştu.

Ali Muhammed, yeni görevinde Fenerbahçe Beko’da A Takım Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi unvanı ile çalışacak.

Related posts

Warriors’un Şakası Yok 132-113

Ruhi Ünal

Yunanlılar Bogdanovic’e Bilendi

Kenan Bojadzic

Joel Embiid’in “bu zalim kadere” itirazı var!

Orçun Yıldırım

Leave a Comment