Diğer

⛔️ Joffrey Lauvergne Anadolu Efes karşısında oynamayacak

Türkiye Kupası’nın yarı final aşamasında oynadığı maçta sakatlanan Joffrey Lauvergne, finalde karşılaşacakları Anadolu Efes karşısında parkede olmayacak.

Bir yandan Turkish Airlines Euroleague, bir yandan da BSL derken oldukça ağır bir fikstürde oynamaya çalışan Fenerbahçe Beko’da bunun üstüne Türkiye Kupası da eklenince bazı şanssızlıklar kendini belli etmeye başladı.

Yarı finalde karşılaştıkları Türk Telekom maçında oldukça kötü bir an geçiren Joffrey Lauvergne, maçı bitiremeden parkeleri terketmişti. Bugün ise sakatlığına dair bir açıklama yayımlanan Lauvergne’nin Anadolu Efes karşısında oynanması beklenmiyor:

”16 Şubat Cumartesi günü (dün) Türk Telekom’la oynanan Türkiye Kupası karşılaşmasında sağ ayak bileğinde burkulmaya bağlı sakatlık yaşayan sporcumuz Joffrey Lauvergne, bu akşam oynanacak Türkiye Kupası finalinde forma giyemeyecektir.

Jan Vesely‘den de yoksun bir şekilde mücadele eden Fenerbahçe Beko‘nun bu duruma karşı Anadolu Efes gibi sert bir rakip karşısında nasıl bir önlem alacağı ise merak konusu.

Related posts

Final Serisi Başlıyor

Site varsayılanı

Galatasaray Odeabank Darüşşafaka Doğuş Maçı Ertelendi

Mert Akyıldız

Selçuklu TBL’de

Kenan Bojadzic

Leave a Comment